Donice

Elementy zieleni dodają uroku każdemu wnętrzu. Odpowiednio dobrana roślinność wpływa korzystnie nie tylko na wygląd pomieszczeń, ale również na nastrój osób w nim przebywających. Niezwykle trudno jednak o dobór odpowiednich donic, które mogłyby wpasować się w otoczenie. Właśnie dlatego oferujemy Państwu wykonanie tego elementu według Państwa inwencji.

Od wielu lat prowadzimy badania nad technologią lekkiej zabudowy. Po szeregach testów i wykonaniu wielu prototypów udało się nam wypracować rozwiązania dające możliwość tworzenia niemalże każdego kształtu przy jednoczesnym zachowaniu wytrzymałości i walorów estetycznych. Dzięki temu możemy zaprezentować Państwu teraz nowoczesne, lekkie i estetyczne donice. Proponowane przez nas rozwiązania świetnie sprawdzają się na świeżym powietrzu oraz w pomieszczeniach zamkniętych. Mamy możliwość wykonania każdego kształtu w związku z tym projekty szyte na miarę nie są dla nas wyzwaniem.

Donice mogą stanowić element architektury ogrodowej oraz biurowej, a ich rozmiar i kształt dostosowujemy do potrzeb klienta. Do gotowego produktu dołączamy odpowiedni wsad w którym można umieścić doniczki o dowolnej wielkości.

donica2 donica1

r1

DSC_7783